Węglokoks S.A.

 

KSIĘGA KIBICÓWChcesz pomóc choremu Piotrusiowi Waludze? A może kochasz jazdę na rowerze? Koniecznie wpisz się do tej Księgi i kibicuj Piotrusiowi w jego wyścigu z chorobą, a Filipowi i Mateuszowi w rywalizacji podczas TransAlpu. Jako Kibic możesz też przelać Piotrusiowi swój datek w dowolnej wysokości na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” (nr konta tutaj), wpisując w tytule przelewu „na leczenie i rehabilitację – Waluga Piotr Tomasz – Fan MTB”.

Wśród wszystkich osób z Księgi Kibiców rozlosujemy dodatkowy 21 „Okruch Życia” z ostatniej przełęczy na trasie Transalp 2008 – Passo San Giovanni, położonej na wysokości 1745 m.n.p.m., zalany stalą z wielkiego pieca huty ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej (dawna Huta Katowice).

Wszyscy Kibice otrzymają także relację z wyścigu, opisującą codzienne zmagania z górami i 1100 uczestnikami z całego świata wraz ze zdjęciami.

 

Wpisz się do Księgi Kibiców

Nasi kibiceWiadomości 26 / 30 z 88
 

Sławek Guit

Napisano: 17-07-08 15:05

Jest cel, jest motywacja.
Niech noga podaje!
Powodzenia!

 

Agnieszka Ciechańska-Górniak z Kraków

Napisano: 17-07-08 13:34

całym sercem jestem z Wami. Powodzenia!

 

Vanessa Vanhalst z Belgium

Napisano: 17-07-08 09:12

Tomek: I wish you and your family all the strength you need to cope with this difficult time.
Filip and Mateusz: thank you. I'm proud of your initiative. Also, I wish you a great time in the beautiful Alps. Have fun!

 

Malgorzata Zysk z Katowice

Napisano: 16-07-08 16:18

Powodzenia na trasie! Piotruś! Trzymaj się!

 

Elisa Lopez Carlos

Napisano: 16-07-08 14:34

I absolutely adore this initiative. My heart goes out to Piotrus parents and I really hope this will help make him better. Good luck you guys on the bike, you are doing a beautiful thing.