Węglokoks S.A.

 

KSIĘGA KIBICÓWChcesz pomóc choremu Piotrusiowi Waludze? A może kochasz jazdę na rowerze? Koniecznie wpisz się do tej Księgi i kibicuj Piotrusiowi w jego wyścigu z chorobą, a Filipowi i Mateuszowi w rywalizacji podczas TransAlpu. Jako Kibic możesz też przelać Piotrusiowi swój datek w dowolnej wysokości na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” (nr konta tutaj), wpisując w tytule przelewu „na leczenie i rehabilitację – Waluga Piotr Tomasz – Fan MTB”.

Wśród wszystkich osób z Księgi Kibiców rozlosujemy dodatkowy 21 „Okruch Życia” z ostatniej przełęczy na trasie Transalp 2008 – Passo San Giovanni, położonej na wysokości 1745 m.n.p.m., zalany stalą z wielkiego pieca huty ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej (dawna Huta Katowice).

Wszyscy Kibice otrzymają także relację z wyścigu, opisującą codzienne zmagania z górami i 1100 uczestnikami z całego świata wraz ze zdjęciami.

 

Wpisz się do Księgi Kibiców

Nasi kibiceWiadomości 21 / 25 z 88
 

Tomasz Dejnak z Sosnowiec

Napisano: 18-07-08 15:41

Wielkie pozdro...

 

Elżbieta Tarka

Napisano: 18-07-08 14:28

Witam. Uwielbiam dzieci i lubię sport a w tym również jazdę na rowerze. Najbardziej jest mi żal, gdy choroba zadaje ból pozbawiając te niewinne maleństwa i ich rodziców wielu przyjemności. Jestem przekonana, że malutki Piotruś i jego rodzice dzielnie, zwycięsko i z pogodą ducha zniosą walkę z ciężką chorobą. Sama jestem matką - robiłam, robię i zrobiłabym dla swojego dziecka wszystko.
Cieszę się też,że teraz jest coraz więcej takich akcji, które nie tylko wspierają potrzebujące dzieci i ich rodziców finansowo ale i duchowo. Kibicuje więc Piotrusiowi i naszym dzielnym,wysportowanym chłopakom.
Powodzenia życzę w drodze do zwycięstwa.

 

Raquel from Luxembourg

Napisano: 18-07-08 13:53

D-Day is almost there!!! : ) Good luck with the race, we will be thinking about you.

 

Jacek Kurlandt z Katowice

Napisano: 18-07-08 10:37

Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za CAŁĄ TRÓJKĘ. POWODZENIA

 

Piotruś Waluga z Dąbrowa Górnicza

Napisano: 17-07-08 16:38

Fil, Mat - z całego serduszka życzę Wam najlepszej 20. Mocno zaciskam rączki i czekam na Wasz w pełni szczęśliwy powrót z Transalpu.
Całuski