Węglokoks S.A.

 

KSIĘGA KIBICÓWChcesz pomóc choremu Piotrusiowi Waludze? A może kochasz jazdę na rowerze? Koniecznie wpisz się do tej Księgi i kibicuj Piotrusiowi w jego wyścigu z chorobą, a Filipowi i Mateuszowi w rywalizacji podczas TransAlpu. Jako Kibic możesz też przelać Piotrusiowi swój datek w dowolnej wysokości na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” (nr konta tutaj), wpisując w tytule przelewu „na leczenie i rehabilitację – Waluga Piotr Tomasz – Fan MTB”.

Wśród wszystkich osób z Księgi Kibiców rozlosujemy dodatkowy 21 „Okruch Życia” z ostatniej przełęczy na trasie Transalp 2008 – Passo San Giovanni, położonej na wysokości 1745 m.n.p.m., zalany stalą z wielkiego pieca huty ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej (dawna Huta Katowice).

Wszyscy Kibice otrzymają także relację z wyścigu, opisującą codzienne zmagania z górami i 1100 uczestnikami z całego świata wraz ze zdjęciami.

 

Wpisz się do Księgi Kibiców

Nasi kibiceWiadomości 16 / 20 z 88
 

Zbigniew Gąska z Kraków

Napisano: 21-07-08 10:10

Cześć chłopaki, życzę powodzenia na trasie i jak najwiecej frajdy. Fajnie, że pomagacie Tomkowi w jego walce o Piotrusia.Forsa jest ważna ale pomoc innych pomaga przenosić góry.

 

Joanna Kwasniewicz z Katowice

Napisano: 20-07-08 02:06

Trzymam kciuki za Mateusza i jego kolegę. Chłopaki są super, a mały Piotruś ma dobrych sprzymierzeńców.

 

Bogusława Maculewicz z Katowice

Napisano: 19-07-08 17:28

Chłopaki, dacie radę! . Trzymam za Was kciuki. Piotrusiu, uszy do góry! Wierzę,że się uda. Buzinki od babci małej Zosinki.

 

Anna Wyczesany

Napisano: 18-07-08 16:08

Trzymam kciuki !!!

 

Tomek Ruszkowski z Katowice

Napisano: 18-07-08 16:00

Chłopaki, doskonale wiecie, że kibicuję Wam i życzę powodzenia. TransAlp to marzenie nie jednego bikera, także i moje. Tym bardziej Wasza postawa budzi szacunek. Jednak jeszcze bardziej kibicuję Piotrusiowi i jego rodzicom w nieporównanie cięższej walce... Wierzę, że dacie radę. Pozdrawiam.