Węglokoks S.A.

 

KSIĘGA KIBICÓWChcesz pomóc choremu Piotrusiowi Waludze? A może kochasz jazdę na rowerze? Koniecznie wpisz się do tej Księgi i kibicuj Piotrusiowi w jego wyścigu z chorobą, a Filipowi i Mateuszowi w rywalizacji podczas TransAlpu. Jako Kibic możesz też przelać Piotrusiowi swój datek w dowolnej wysokości na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” (nr konta tutaj), wpisując w tytule przelewu „na leczenie i rehabilitację – Waluga Piotr Tomasz – Fan MTB”.

Wśród wszystkich osób z Księgi Kibiców rozlosujemy dodatkowy 21 „Okruch Życia” z ostatniej przełęczy na trasie Transalp 2008 – Passo San Giovanni, położonej na wysokości 1745 m.n.p.m., zalany stalą z wielkiego pieca huty ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej (dawna Huta Katowice).

Wszyscy Kibice otrzymają także relację z wyścigu, opisującą codzienne zmagania z górami i 1100 uczestnikami z całego świata wraz ze zdjęciami.

 

Wpisz się do Księgi Kibiców

Nasi kibiceWiadomości 6 / 10 z 88
 

Stefania Świerzko

Napisano: 25-07-08 09:23

Głęboko wierze że Ci się uda Piotrusiu!
Powodzenia dla wszystkich.
Jestem z Wami całym sercem.

 

Kuba Ruszkowski z Warszawa

Napisano: 24-07-08 11:30

Powodzenia! Trzymam kciuki...

 

Bogusława Maculewicz z Katowice

Napisano: 23-07-08 11:13

pogoda fatalna, jeśli to pociecha dla Was to u nas też pada. kciuki trzymamy jeszcze mocniej. mam nadzieje, że pomimo warunków, nie tylko pogodowych dacie radę i nie opuści Was hart ducha i dobry nastrój. I pamiętajcie, nadzieja to nie tylko matka głupich. Chłopaki, tak trzymac!!!!!

 

Józef Zagził z Dąbrowa Górnicza

Napisano: 23-07-08 10:38

Już jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Wierzę w to. TRZYMAJCIE SIĘ!

 

Bogusława Podsiadło z Katowice

Napisano: 23-07-08 10:23

Jestem z Wami całym sercem