Węglokoks S.A.

 

OGóLNY REGULAMIN AUKCJI„Okruchy Życia” – symboliczne kamienie przywiezione przez Filipa Kuźnika i Mateusza Maculewicza z 20 alpejskich przełęczy wyścigu Transalp 2008 będą licytowane na ogólnodostępnych aukcjach internetowych w serwisach www.allegro.plwww.ebay.pl. Cały dochód z licytacji będzie przekazany na leczenie i rehabilitację Piotrusia Walugi.

Podstawowe zasady aukcji „Okruchów Życia”

 1. Na aukcjach w serwisach www.allegro.pl i www.ebay.pl wystawionych będzie 20 unikatowych, oryginalnych „Okruchów Życia” - kamieni z 20 alpejskich przełęczy, przez które wiedzie trasa wyścigu Transalp 2008.  W obu serwisach będzie wystawionych po 10 kamieni
 2. 1 aukcja będzie dotyczyła 1 kamienia
 3. Każda z 20 aukcji będzie trwała 7 dni
 4. Cena wywoławcza każdego kamienia będzie uzależniona od wysokości nad poziom morza przełęczy, której został podniesiony, nie więcej jednak niż 60 EURO.
 5. Aukcje będą prowadzona w 3 wersjach językowych – w allegro.pl w języku polskim, zaś w ebay.pl w j. angielskim i niemieckim. Opis aukcji zawierać będzie:
  - informację o przełęczy na której dany „Okruch Życia” został podniesiony,
  - szczegółową informację o celu charytatywnym na jaki zostanie przekazana zwycięska cena,
  - zdjęcie aktu podniesienia „Okruchu Życia” na przełęczy,
  - skan certyfikatu z pieczęcią Fundacji „Zdążyć z Pomocą”, potwierdzającego autentyczność „Okruchu Życia”
  - informacja o koncie prowadzonym przez Fundację „Zdążyć z Pomocą” dla Piotrusia Walugi oraz fakcie, iż wylicytowana cena zostaje przekazana bezpośrednio na konto Fundacji,
  - link do strony www.okruchyzycia.pl
 6. Po zakończeniu aukcji zgodnie z regulaminami Allegro i eBay, zwycięzca zobowiązany jest przekazać wylicytowaną cenę na podane konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”, wpisując w poleceniu przelewu „Akcja Okruchy Życia dla Piotrusia Walugi – nazwa licytowanego kamienia”.
 7. Organizatorzy akcji zobowiązują się do wysłania zwycięzcy aukcji wylicytowanego, oryginalnie zapakowanego „Okruchu Życia”, wraz z certyfikatem Fundacji zawierającym zdjęcie dokumentujące akt podniesienia kamienia na alpejskiej przełęczy w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania zapłaty na koncie Fundacji. Koszt wysyłki ponosi organizator akcji.
 8. Fundacja „Zdążyć z Pomocą” zobowiązuje się do wysłania pocztą do zwycięzcy aukcji potwierdzenia otrzymania zapłaty za „Okruch Życia” w ciągu 3 dni roboczych od chwili zaksięgowania zapłaty na koncie Fundacji.